Cześć!

Cieszymy się, że jesteś na naszej stronie. Po zalogowaniu wykorzystaj do nawigacji BOX po prawej stronie z Panelu Użytkownika.

Pamiętaj, że tylko po poprawnej rejestracji i zalogowaniu się możesz dodawać oferty i je przeglądać w zakresie danych kontaktowych.

Pamiętaj o zachowaniu korespondencji z naszym serwisem. Po dodaniu oferty generowany jest unikalny klucz dostępu oferty i wysyłany na Twój e-mail. Tylko z kluczem i po zalogowaniu możesz edytować, zmieniać ważność oferty wybierając ten link. Nie jesteś jeszcze zalogowany? Zaloguj i kliknij poniższy link, aby dodać:

Przejdź do umieszczenia oferty


Drobne, dobre rady!

Użytkowniku, pamiętaj o tym, że:
– gdy korzystasz z jednego komputera wspólnie z innymi użytkownikami, po zakończeniu korzystania z serwisów, do których jesteś zalogowany, koniecznie się wyloguj, czyli „wyjdź” ze swoich ustawień, aby nikt nie mógł ich podejrzeć;
– dane podane przez Ciebie przy rejestracji znasz tylko Ty i „Nasz serwis”. Z naszej strony gwarantujemy, że nikomu nie zostaną ujawnione, Ty też zachowaj ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim przy tworzeniu ofert współpracy;
– zdarza się, że osoby korzystające z Sieci chcą „wyciągnąć” od Ciebie informacje na Twój temat i użyć ich przeciwko Tobie bądź innym osobom. Mogą to czynić np. z chęci zysku lub, w ich mniemaniu, dla dobrej zabawy. Zachowaj ostrożność. Upewnij się, kim jest osoba, która pyta Cię o dane osobowe, jaką reprezentuje instytucję. Pamiętaj, że to właśnie Ciebie chroni Ustawa o ochronie danych osobowych.